СНІГУРЯК ОЛЬГА ІВАНІВНА

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи
Snihuriak-O-I
Снігуряк О.І.

Народилася 1950 р. в селі Скородно, Польща.

Після закінчення у 1975 р. Івано-Франківського медичного інституту працювала лікарем-терапевтом у Зарічнянській ЦРЛ Рівненської області.

З 1981 р. до 1983 р. навчалась у клінічній ординатурі з терапії в Чернівецькому медичному інституті.

У 1983-1985 рр. працювала лікарем-гематологом Чернівецької міської клінічної лікарні №1, лікарем з функціональної діагностики Чернівецької обласної клінічної лікарні.

З грудня 1995 р. працює на посаді заступника головного лікаря з лікувальної роботи, фахівець вищої кваліфікаційної категорії з питань організації охорони здоров’я та за спеціальністю „Гастроентерологія”. Заслужений лікар України.

Пріоритетами в її роботі є методичне керівництво та сумісна праця із завідувачами відділень щодо створення спеціалізованих центрів з надання медичної допомоги, зокрема – гепатологічного, пульмонологічного, центру нефрології та діалізу.

Поступовий перехід медичної галузі до роботи в умовах страхової медицини зумовив необхідність апробації і впровадження в практику роботи стаціонарних відділень лікарні стандартів та протоколів лікування. Ефективність їх використання пов’язана із функціонуванням дієвої 3-х ступеневої системи контролю, в тому числі на рівні завідувачів відділень та заступника головного лікаря з лікувальної роботи. Серйозна увага приділяється питанням розширення діапазону діагностичних (лабораторних, ультразвукових) досліджень.

За сумлінну працю на посаді заступника головного лікаря з лікувальної роботи Снігуряк О.І. нагороджена Почесною грамотою МОЗ України, грамотами ГУОЗ.