РОШКА ВІОРІКА МИКОЛАЇВНА

Заступник головного лікаря з медсестринства
Roshka-V-M
Рошка В.М.

Народилася у 1961 р.

Трудову діяльність розпочала у 1980 р. після закінчення Бельцького медичного училища медичною сестрою урологічного відділення обласної клінічної лікарні. З 1987 р. до 1996 р. працювала старшою медичною сестрою відділення хірургії судин, а з 1996 р. – головною медичною сестрою лікарні. З 2008 р. – заступник головного лікаря з медсестринства.

У 2002 р. закінчила Буковинську державну медичну академію, отримала базову вищу освіту та здобула кваліфікацію бакалавра медицини, а в 2011 р. – магістра.

За короткий термін проявила себе вмілим організатором, завжди у пошуку нових форм роботи практичного медсестринства. Започаткувала сучасну модель сестринської медичної документації. Своєю енергією мобілізувала і згуртувала дружній, працьовитий колектив.

Рошка В.М. тричі нагороджувалась Почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я України, грамотами Головного управління охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації.

За сумлінну працю на посаді заступника головного лікаря з медсестринства їй присвоєно Почесне звання „Заслужений працівник охорони здоров’я України”.