ПАВЛЮК НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

Заступник головного лікаря, начальник відділу кадрів
Pavliuk-N-M
Павлюк Н. М.

Народилась у 1953 році в Тернопільській області.

В 1970 р. закінчила Зборівську середню школу. З 1971 по 1975 рр. навчалась у Тернопільському фінансово – економічному інституті. Трудову діяль-ність розпочала у 1975 році після закінчення інституту (нині Тернопільський національний економічний університет) бухгалтером Чернівецького хлібооб‘єднання. З 1976 по 1980 рік – старший ревізор, а з 1980 по 1986 рік – заступник генерального директора цього ж підприємства з кадрових питань.

З 1986 по 1990 рік займала посаду інструктора Першотравневого райкому компартії м. Чернівці.

З 1992 року  працює в обласній клінічній лікарні старшим інспектором відділу кадрів, а з 1996 року – заступник головного лікаря з кадрових питань.

Володіючи великим досвідом кадрової роботи, проводить методичне керівництво серед колег по впровадженню та формуванню центральної комп’ютерної бази даних з кадрів лікарні, надає консультативну допомогу фахівцям відділів кадрів медичних закладів області.

За вагомий вклад в розвиток охорони здоровʼя Буковини тричі нагороджувалась Почесними грамотами Міністерства охорони здоров‘я України, Чернівецької обласної ради, Головного управління охорони здоров‘я, та обласної лікарні.