Project Category: Відділи

Головна / Відділи
Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторія

Експрес-лабораторія призначена для покращення лабораторного обстеження пацієнтів обласної лікарні, які потребують надання невідкладної допомоги. Основним завданням експрес-лабораторії є виконання клінічних лабораторних досліджень в максимально стислий термін в необхідному об’ємі для надання термінової допомоги паціентам.

Урологічне відділення

Урологічне відділення

У відділенні урології активно виконуються клінічні дослідження з багатьох напрямків урології, перш за все для лікування ускладнених інфекцій сечових шляхів, гіперплазії та раку простати, порушень функції сечового міхура, що дозволяє на самому сучасному рівні діагностувати складні захворювання та використовувати для їх лікування інноваційні медичні препарати, які неможливо придбати в аптеці.

Відділення торакальної хірургії

Відділення торакальної хірургії

Базовим завданням відділення торакальної хірургії являється забезпечення спеціалізованої ургентної та планової спеціалізованої допомоги хворим з хірургічною патологією органів грудної клітки за усіма видами, окрім захворювань на туберкульоз.

Хірургічний підрозділ тел. 050 103 03 47

Хірургічний підрозділ тел. 050 103 03 47

Одним із пріоритетних напрямків роботи хірургічного відділення є розробка та вдосконалення методів ранньої діагностики та ефективного лікування різних форм перитоніту, поєднаної гострої хірургічної патології, профілактики післяопераційних ускладнень, використання нових хірургічних технологій. Відділення впроваджує нові методи оперативних втручань, які захищені патентами і використовуються далеко за межами України.

Відділення хірургічної стоматології

Відділення хірургічної стоматології

Відділення хірургічної стоматології надає допомогу хворим з ургентною щелепно-лицевою патологією та виконує планові оперативні втручання в щелепно-лицевій ділянці згідно новітніх методик діагностики та лікування.

Кардіологічний підрозділ із ревматологічними ліжками тел. 050 103 01 26

Кардіологічний підрозділ із ревматологічними ліжками тел. 050 103 01 26

Ревматологічне відділення зорієнтоване переважно на хворих третинного рівня надання медичної допомоги з важкою ускладненою патологією. Щороку у відділенні лікується понад 1000 пацієнтів.

Рентгенологічне відділення

Рентгенологічне відділення

Рентгенологічне відділення надає високоспеціалізовану допомогу по рентгенологічному обстеженню пацієнтів стаціонарних відділень лікарні та обласної консультативної поліклініки.

Пульмонологічне відділення

Пульмонологічне відділення

Пульмонологічне відділення надає спеціалізовану допомогу хворим з пульмонологічною, алергологічною та імунологічною патологією. Відділення оснащене концентраторами кисню та сучасним обладнанням для діагностики та лікування патології органів дихання, імунної системи та алергічних захворювань.

Проктологічне відділення

Проктологічне відділення

Проктологічне відділення є єдиним в області, яке надає спеціалізовану медичну допомогу хворим області і обласного центру з різноманітною патологією з боку ободової і прямої кишки, анального каналу, періанальної та параректальної ділянок, куприка, а також аномаліях розвитку товстої кишки.