Project Category: Masonry Puzzle

Головна / Masonry Puzzle
Відділення торакальної хірургії

Відділення торакальної хірургії

Базовим завданням відділення торакальної хірургії являється забезпечення спеціалізованої ургентної та планової спеціалізованої допомоги хворим з хірургічною патологією органів грудної клітки за усіма видами, окрім захворювань на туберкульоз.

Хірургічний підрозділ тел. 050 103 03 47

Хірургічний підрозділ тел. 050 103 03 47

Одним із пріоритетних напрямків роботи хірургічного відділення є розробка та вдосконалення методів ранньої діагностики та ефективного лікування різних форм перитоніту, поєднаної гострої хірургічної патології, профілактики післяопераційних ускладнень, використання нових хірургічних технологій. Відділення впроваджує нові методи оперативних втручань, які захищені патентами і використовуються далеко за межами України.

Кардіологічний підрозділ із ревматологічними ліжками тел. 050 103 01 26

Кардіологічний підрозділ із ревматологічними ліжками тел. 050 103 01 26

Ревматологічне відділення зорієнтоване переважно на хворих третинного рівня надання медичної допомоги з важкою ускладненою патологією. Щороку у відділенні лікується понад 1000 пацієнтів.

Проктологічне відділення

Проктологічне відділення

Проктологічне відділення є єдиним в області, яке надає спеціалізовану медичну допомогу хворим області і обласного центру з різноманітною патологією з боку ободової і прямої кишки, анального каналу, періанальної та параректальної ділянок, куприка, а також аномаліях розвитку товстої кишки.

Приймальний підрозділ для надання невідкладної медичної допомоги                         тел. 050 103 05 28; 050 103 05 94

Приймальний підрозділ для надання невідкладної медичної допомоги тел. 050 103 05 28; 050 103 05 94

Приймальне відділення несе цілодобове чергування і є структурним підрозділом, що зв’язує між собою поліклінічне та стаціонарні відділення при госпіталізації хворих.

Ортопедо-травматологічне відділення

Ортопедо-травматологічне відділення

Ортопедо-травматологічне відділення на базі багаторічного досвіду, сучасного лікувально-діагностичного та реабілітаційного обладнання забезпечує ефективне лікування хворих з пошкодженнями і захворюваннями опорно-рухомої системи.

Медсестринство

Медсестринство

Медсестринська служба лікарні покликана повсякчас дбати про найдорожчий скарб пацієнтів – їхнє здоров’я. Функціонує медсестринська служба завдяки сумлінній, цілеспрямованій роботі Ради медичних сестер, кожної медичної сестри, зокрема, й сестринському колективу в цілому.

Нефрологічне відділення

Нефрологічне відділення

Нефрологічне відділення в обласній клінічній лікарні було відкрите одним з перших в Україні. Зорієнтоване переважно на сільське населення, а також на хворих третинного рівня надання медичної допомоги з важкою ускладненою патологією.