Підрозділ амбулаторного діалізу тел. 050 103 06 88

Підрозділ амбулаторного діалізу                                            тел. 050 103 06 88

Відділення гемодіалізу створено у 2001 році завдяки підтримці обласної державної адміністрації та Президента ради депутатів округа Швабія п. Г.Зімнахера для надання медичної допомоги хворим з гострою та хронічною нирковими недостатностями, гострими отруєннями, явищами екзогенної та ендогенної інтоксикації. Відділення амбулаторного гемодіалізу є структурним підрозділом обласної клінічної лікарні.

Відділення амбулаторного діалізу ОКУ “Чернівецької обласної клінічної лікарні” взаємодіє з Науково-дослідними інститутами; Департаментом охорони здоров’я та Департаментом надзвичайних ситуацій та екобезпеки обласної державної адміністрації; органами міністерства внутрішніх справ; ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет”; відділеннями та службами обласної клінічної лікарні; обласними, міськими та районними лікувальними закладами; обласною станцією переливання крові; обласним медичним діагностичним центром; санітарно-епідеміологічною службою області та міста.

Moroz-T-P
Мороз Т.П.

З жовтня 2018 року очолює відділення Мороз Таміла Петрівна, кандидат медичних наук, лікар-нефролог вищої кваліфікаційної категорії.

На сьогодні, після реконструкції, налічується 25 діалізних місць, в тому числі – 4 в сателітному підрозділі  м. Хотин. У 2017 році проведена повна заміна діалізних апаратів на сучасні – Fresenius 5008S, які забезпечують проведення новітньої технології –  гемодіафільтрації. Для забеспечення роботи такої кількості апаратів перепрограмовано очистку водопідготовки Aqua A, фірми “Fresenius”.

Відділення забезпечує:

 • Проведення замісної ниркової терапії методом програмного гемодіалізу;
 • Надання в повному об’ємі спеціалізованої стаціонарної планової, екстренної та консультативної медичної допомоги хворим, які потребують проведення замісної ниркової терапії;
 • Виконання оперативних втручань, пов’язаних з формуванням судинного доступу (тимчасового – імплантація двопросвітних катетерів і постійного – формування артеріо-венозних фістул) для проведення гемодіалізу;
 • Удосконалення організаційних форм і методів медичного забезпечення населення лікування і догляду за хворими з нирковою недостатністю, впровадження передового досвіду роботи, наукової організації праці;
 • Освоєння і впровадження в практику сучасних методів діагностики лікування та профілактики;
 • Санітарно – гігієнічне навчання пацієнтів та населення;
 • Організаційно-методичну допомогу закладам охорони здоров’я області.

Лікарі відділення:

Шкіопу Галина Василівна;

Гайсенюк Анатолій Іванович – лікар-анестезіолог   вищої кваліфікаційної категорії;

Кваліфікований догляд за пацієнтами здійснюють медичні сестри.

З моменту відкриття відділення під її керівництвом вирощена ціла плеяда медичних сестер.

Технічне  забезпечення, обслуговування апаратів «штучна нирка» та системи водопідготовки проводить інженер відділення Марко М.І.

При зверненні до нас Ви можете розраховувати на високопрофесійну допомогу наших спеціалістів, доброзичливе та привітне ставлення усього медичного персоналу, який дотримується принципів, закладених в старому латинському девізі римських лікарів: Arte et humanite, labore et scientia! (Мистецтвом та людяністю, працею та знанням!)

тел. 050 103 06 88