Відділення функціональної та ультразвукової діагностики

Відділення функціональної та ультразвукової діагностики

Відділення функціональної діагностики функціонує з 1951 року. За роки існування відділення пройшло тернистий шлях еволюційного розвитку і нині займає одне з очільних місць в діагностичному процесі.

Braslavska-I-Z
Браславська І.З.

Очолює відділення лікар вищої кваліфікаційної категорії з ультразвукової діагностики та вищої кваліфікаційної категорії з  функціональної діагностики Браславська Ірина Зіновіївна.

У відділенні проводяться слідуючі обстеження: ЕКГ, велоегометрія, спірографія, спірографія з медикаментоз-ними пробами, спіровелоергометрія, ехокардіографія, допплерогафія судин органів черевної порожнини та кінцівок, УЗД внутрішніх органів, серця, нирок, сечовидільної системи, жіночих статевих органів, щитоподібної залози.

Кабінети відділення знаходяться, як в стаціонарі лікарні: 2 кабінети ультразвукової та 2 кабінети функціональної діагностики, так і в консультативній поліклініці: кабінет ультразвукової та функціональної діагностики.

Відділення ультразвукової та функціональної діагностики являється флагманом в області по впровадженню нових методів діагностики та учбовою базою для лікарів і медичних сестер функціональної діагностики області.

Kuz-O-M
Старша сестра медична відділення функціональної діагностики та УЗД Кузь Олена Михайлівна освітньо-кваліфікаційний рівень – Бакалавр медсестринства.

Відділення постійно співпрацює з кафедрами ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет» і являється флагманом в області по впровадженню нових методів діагностики та учбовою базою для лікарів та медичних сестер функціональної діагностики області.

За час існування  відділення на базі нашої лікарні підготовлено більше ніж 150 лікарів для кабінетів функціональної діагностики області. Щорічно проходять курси підвищення кваліфікації понад 30 медсестер кабінетів функціональної діагностики області.

Працівники відділення постійно підвищують свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації  в інститутах післядипломної освіти, участі в наукових, паталогоанатомічних та науково – практичних конференціях.

Лікарі відділення:

Ключевська Тетяна Михайлівна – лікар вищої кваліфікаційної категорії з ультразвукової  діагностики, заслужений лікар України;

Міняйло Лариса Борисівна – лікар вищої кваліфікаційної категорії з ультразвукової  діагностики;

Ключевська Яна Дмитрівна – лікар вищої кваліфікаційної категорії з ультразвукової  діагностики;

Бачинська Ірина Вікторівна – лікар першої кваліфікаційної категорії з ультразвукової  діагностики; кмн;

Фрімет Наталія Іванівна – лікар другої кваліфікаційної категорії з ультразвукової  діагностики;

Бойко Світлана Василівна – лікар вищої кваліфікаційної категорії з функціональної діагностики;

Мацкуляк Наталія Георгіївна – лікар вищої кваліфікаційної категорії з функціональної  діагностики;

Відділення оснащено сучасними багатофункціональними апаратами імпортного та вітчизняного виробництва :

 1. Кабінети УЗД:
 • “Sonoline G50”;
 • “ULTIMA PA”;
 • “ULTIMA PRO-30”;
 • “PU-2200”;(2).
 1. Кабінети функціональної діагностики:
 • Електрокардіограф ЭК3Т-01-«Р-Д»;
 • Електрокардіограф SCHILLER AT-1;(2)
 • Електрокардіограф «Юкард-100»; (2)
 • Спірограф MIRСпіролаб;
 • Велоергометр.

При зверненні до нас Ви можете розраховувати на високопрофесійну допомогу наших спеціалістів, доброзичливе та привітне ставлення усього медичного персоналу, який дотримується принципів, закладених в старому латинському девізі римських лікарів: Arte et humanite, labore et scientia! (Мистецтвом та людяністю, працею та знанням!)