Відділення ендоскопії

Відділення ендоскопії

Відділення ендоскопії створено у 1980 році. За роки існування відділення пройшло тернистий шлях еволюційного розвитку і нині займає одне з чільних місць в діагностичному процесі.

Відділення налічує 2 кабінети гастроскопії та 1 кабінет бронхоскопії.

Ushakov-A-V
Ушаков А. В.

Очолює відділення лікар вищої каліфі-каційної категорії Ушаков Андрій Володимирович.

За час існування відділення обстежено близько 212тис. пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, гортані та трахеобронхіального дерева. У відділенні проводяться ендоскопічні обстеження, маніпуляції і операції, а саме: езофагогастродуоденоскопія з біопсією, рН-метрія з проведенням уреазного експрес тесту для визначення helicobacter pylori, поліпектомії, зупинка шлунково-кишкових кровотеч, бронхоскопія діагностична та лікувальна, тощо.

Допомагають в проведені ендоскопічних досліджень кваліфіковані медичні сестри, керівником яких і наставником є старша медична сестра, досвідчений фахівець вищої кваліфікаційної категорії Штефюк Світлана Владиславівна.

Shtefiuk-S-V
Штефюк С.В.

Відділення ендоскопії постійно співпрацює з кафедрами ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет» і являється флагманом в області по впровадженню нових методів діагностики та учбовою базою для лікарів та медичних сестер.

За час існування  відділення на базі нашої лікарні підготовлено більше ніж 50 лікарів для ендоскопічних кабінетів області. Щорічно проходять курси підвищення кваліфікації понад 30 медсестер.

Працівники відділення постійно підвищують свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації  в інститутах післядипломної освіти, участі в наукових, паталогоанатомічних та науково – практичних конференціях.

Лікарі відділення:

Ротар Ростислав Васильович – лікар вищої кваліфікаційної категорії

Фельдман Ігор Вікторович – лікар першої кваліфікаційної категорії

Відділення оснащено сучасними ендоскопічними апаратами, відеоендоскопічною стійкою з набором ендоскопів та інструментарію для оперативних втручань.

Прийом пацієнтів у відділенні здійснюється з з понеділка по п’ятницю з 08.30 по 15.00. Ургентні хворі приймаються цілодобово.

При зверненні до нас Ви можете розраховувати на високопрофесійну допомогу наших спеціалістів, доброзичливе та привітне ставлення усього медичного персоналу, який дотримується принципів, закладених в старому латинському девізі римських лікарів: Arte et humanite, labore et scientia! (Мистецтвом та людяністю, працею та знанням!)