Інфекційне відділення

Інфекційне відділення

На сьогоднішній день інфекційне відділення є структурним підрозділом Чернівецької обласної клінічної лікарні.

Myndresku-V-B
Миндреску В. Б.

Завідує відділенням лікар вищої кваліфікаційної категорії Миндреску Валентина Борисівна.

Під її керівництвом працюють:

  • 8 лікарів, 4 з яких мають вищу категорію;
  • 41 медичних сестер; 26 з яких мають вищу кваліфікаційну категорію;
  • 37 молодших медичних сестер.

Лікарі відділення:

Фельдман Людмила Яківна – вища кваліфікаційна категорія;

Козакова Світлана Григорівна – вища кваліфікаційна категорія;

Кобевко Ольга Петрівна – вища кваліфікаційна категорія;

Кашинська Людмила Пилипівна – перша кваліфікаційна категорія;

Костіна Наталія Валеріївна – друга кваліфікаційна категорія;

Крішу Павлина Петрівна – друга кваліфікаційна категорія;

Драгануш Анна Дмитрівна – лікар спеціаліст;

Карнась Наталія Володимирівна –лікар спеціаліст.

Duduk-A-M
Дудук А.М.

Догляд за пацієнтами здійснюють медичні сестри, керівником яких є старша медична сестра, вищої кваліфікаційної категорії Дудук Алла Михайлівна.

Відділення розраховане на 60 ліжок, з яких 11 ліжок відведенні для лікування хворих на ВІЛ-інфекцію. Інфекційне відділення надає висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу хворим третинного рівня з інфекційною патологією як м. Чернівці так і області.

Відділення поділено на окремі секції:

  • для лікування хворих на гострі та хронічні вірусні гепатити;
  • хворих з інфекційними захворюваннями шлунково-кишкового тракту;
  • хворих на повітряно- крапельні інфекції, висококонтагіонзні крапельні та особливо небезпечні інфекції (ОНІ).

Відділення працює в ургентному режимі, прийом хворих здійснюється цілодобово. Надає стаціонарну допомогу дорослому населенню з інфекційною патологією (грип та інші ГРЗ, гострі кишкові інфекції, гострі та хронічні вірусні гепатити, лептоспіроз, ангіни, дифтерія, інфекційний мононуклеоз, кір, краснуха, вітряна віспа, скарлатина, вірусна паротитна інфекція, менінгококова інфекція, хвороба Лайма, черевний тиф, паратифи та інші.). Амбулаторний прийом хворих лікарями відділення не ведеться. Таку допомогу можна отримати в поліклініці за місцем проживання в кабінетах інфекційних захворювань

У відділенні є можливість ізолювати хворих відповідно до патології, оскільки у відділені розгорнуто палати напівбоксованого типу. Всім пацієнтам проводяться необхідні клініко-лабораторні дослідження (загальні аналізи – клінічні, біохімічні, бактеріологічні, вірусологічні), інструментальні, рентгенологічні дослідження, УЗД, ЕКГ, ЕХО. При необхідності запрошуються на консультацію інші спеціалісти.

Щороку у відділенні лікується до 2000 пацієнтів з інфекційною  патологією.

Відділення підготовлено в будь-який час розгорнути шпиталь на випадок виникнення або підозрі інфекційних хвороб, що мають міжнародне значення.

Інфекційне відділення є клінічною базою кафедри внутрішньої медицини та епідеміологіі ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет».

Колектив відділення згуртований, дружній, доброзичливий до пацієнтів. Байдужість і черствість не сумісні в нашій роботі. Наші пацієнти завжди повинні відчувати турботу медичного персоналу відділення.

При зверненні до нас Ви можете розраховувати на високопрофесійну допомогу наших спеціалістів, доброзичливе та привітне ставлення усього медичного персоналу, який дотримується принципів, закладених в старому латинському девізі римських лікарів: Arte et humanite, labore et scientia! (Мистецтвом та людяністю, працею та знанням!)