Іноді трапляється, що внаслідок захворювання та вікових змін, серце перестає працювати належним чином. Це суттєво погіршує життя людини й навіть може призводити до його передчасного завершення. Сучасні медичні технології дозволяють вирішити цю проблему, забезпечити ефективну роботу серця на тривалий період й запобігти раптовим небажаним наслідкам.
Ресинхронізаційний кардіостимулятор (CRT) встановлюють в ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» – це комп’ютеризований штучний водій ритму серця. Він забезпечує необхідну частоту серцевих скорочень та дає можливість відновити втрачену фізіологічну синхронізацію різних сегментів недужого серця.
Комп’ютеризують хворі серця високопрофесійні лікарі підрозділу інтервенційної кардіології та кардіохірургії нашої лікарні. Як пояснює начальник підрозділу, лікар-інтервенційний кардіолог, кардіохірург Андрій ЛІСОВЕНКО, встановлення ресинхронізаційного кардіостимулятора – досить складана операція, яка потребує досвіду та майстерності. Багатоетапним також є процес налаштування комп’ютеризованого приладу після операції.

Ресинхронізуюча терапія застосовується при:








Переваги імплантації бівентрикулярного кардіостимулятора:



Наші фахівці мають вищу категорію, та пройшли навчання в українських клініках та за кордоном і мають відповідні сертифікати.

Працюємо у режимі 24/7/365.
* Дана інформація не являється рекламою. Публікується, згідно статті 78 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»


