УСІ ВИДИ ЕНДОПРОТЕЗУВАННЯ: РУХ ВІДНОВЛЮЮТЬ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ

УСІ ВИДИ ЕНДОПРОТЕЗУВАННЯ: РУХ ВІДНОВЛЮЮТЬ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ

Ендопротезування (артропластика) – це оперативне втручання, під час якого уражений чи пошкоджений суглоб замінюють на штучний імплант.
Дана операція дозволяє усунути біль і відновити рух та якість життя.
Після проведення ендопротезування в ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня», пацієнт на наступний день починає ходити, стає вільним і самостійним та не потребує сторонньої допомоги.
❗ 3D-МОДЕЛЮВАННЯ В ЕНДОПРОТЕЗУВАННІ
Сучасні штучні протези є достатньо інноваційними. Останні моделі ендопротезів служать від 12 до 15 років. Хірургічне втручання планується до деталей. Зокрема, в Чернівецькій обласній лікарні попередньо може бути проведене навіть 3D-моделювання суглоба, який потребує заміни. У лабораторії 3D-друку за даними КТ-обстеження створюється 3D-модель суглоба пацієнта. Це дозволяє наочно оцінити ступінь деформації та ураження й підібрати найбільш оптимальний ендопротез.
Операції відпрацьовані до деталей. Кількість ускладнень мінімізована і складає менше ніж 2%, від загальної кількості проведених артропластик.
В ОКЛ ПРОВОДЯТЬ НАСТУПНІ ВИДИ ЕНДОПРОТЕЗУВАННЯ:
✅Ендопротезування кульшових суглобів;
✅Ендопротезування колінного суглоба;
✅Ендопротезування плечового суглоба;
✅Тотальне ендопротезквання – повна заміна суглоба на протез.
✅Часткове (однополюсне) – заміна зношеного сегмента суглоба (головки плечової, стегнової кістки суглобової впадини, хряща тощо). Максимально зберігає власні тканини суглоба.
✅Ревізійне (повторне) – заміна імпланта.
ПЕРЕВАГИ ЕНДОПРОТЕЗУВАННЯ:
🟡значне зменшення болю, аж до повного його зникнення;
🔵 відновлення рухової активності, можливість відновлення фізичних навантажень;
🟡 у ході операції зберігається природний зв’язувальний аппарат;
🔵гіпоалергенність матеріалів, що дає можливість проведення операції навіть у алергіків;
🟡малоінвазивні методики, що дозволяють досягти хороших результатів з мінімальним подальшим періодом відновлення (перебування в стаціонарі 4-5 днів);
🔵міцність, надійність суглоба та тривалий термін його служби;
🟡природна рухливість, відсутність почуття «стороннього тіла»
❗ ❗ ❗ КОЛИ ПОТРІБНЕ ЕНДОПРОТЕЗУВАННЯ?
Призначити оперативне втручання із заміни ураженого суглоба на штучний імплант може тільки лікар на підставі відповідних показів та проведених досліджень стану здоров’я.
В ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» працюють висококваліфіковані лікарі-травматологи, які проконсультують, визначить потребу, покази до ендопротезування суглоба, проведуть необхідні дослідження та підбір відповідного протеза та проведуть ендопротезування.
☎ 050 103 07 35; 066 418 28 61 – підрозділ ортопедії і травматології ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
* Дана інформація не являється рекламою. Публікується, згідно статті 78 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»