БРОНХОСКОПІЯ в обласній лікарні – на новому японському обладнанні

БРОНХОСКОПІЯ в обласній лікарні – на новому японському обладнанні

Бронхоскопія – це діагностичне дослідження трахеї та бронхів за допомогою спеціального ендоскопічного обладнання, яке дозволяє здійснити візуальний огляд дихальних шляхів, провести певні маніпуляції, зокрема взяти матеріалу для дослідження та у разі потреби здійснити оперативні втручання.
Даний вид обстеження також дозволяє виявити онкологічні захворювання на ранніх стадіях.
В ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» ендоскопію проводять на обладнанні новітньої модифікації японського виробництва (Olimpus). Дані бронхоскопи є високотехнологічними й дозволять суттєво покращити візуалізацію під час обстеження та полегшити верифікацію діагнозу.
Нове обладнання надійшло до лікарні на днях у рамках бюджетної Програми «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру».
У підрозділі ендоскопії Чернівецької ОКЛ бронхоскопія здійснюється в межах Програми медичних гарантій. Відтак, для проходження даного виду діагностики потрібно мати електронне направлення від лікаря.
☎ 050 103 06 79 – тел. підрозділу ендоскопії ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
* Дана інформація не являється рекламою. Публікується, згідно статті 78 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»