Менше ніж за місяць в інтервенційній кардіології Чернівецької обласної лікарні проведено понад 60 успішних операцій

Менше ніж за місяць в інтервенційній кардіології Чернівецької обласної лікарні проведено понад 60 успішних операцій

Цьогоріч на початку вересня в ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» створений підрозділ інтервенційної кардіології та кардіохірургії із сучасною ендоваскулярною операційно. За рахунок державної програми, тут було встановлено сучасну агіографічну систему Siеmens Artis Onе, яка дозволяє проводити оперативні втручання на найважкодоступних судинах людського тіла. Передусім важливо, що даний апарат дає змогу здійснювати мініінвазивні оперативні втручання на судинах серця та головного мозку при інфарктах й інсультах. Завдяки таким операція, вдається не тільки врятувати людині життя, а повернути його повноцінність, оскільки нівелюються наслідки перенесених гострих станів.
✅Особливістю підрозділу інтервенційної кардіології та кардіохірургії Чернівецької ОКЛ є кадровий склад. Очолив підрозділ досвідчений високопрофесійний лікар-хірург серцево-судинний ЛІСОВЕНКО Андрій Анатолійович. Свого часу він фактично дав старт розвитку інтервенційної кардіології в Чернівецькій області, а наразі – й в обласній лікарні. Здобув професійність і досвід у Луганську, звідки й переїхав у Чернівці.
– Підібрали дуже потужні кадри для підрозділу, які проходили підготовку в провідних клініках України, а також з-за кордоном. Зокрема, інтервенційні кардіологи, лікарі-хірурги серцево-судинні, лікарі-інвазивні електрофізіологи тощо. Відтак, маємо великий потенціал в плані запровадження найсучасніших мініінвазивних методів лікування. А на старті, менше ніж за місяць з дня створення підрозділу, вже проведено понад 60 успішних оперативних втручань, – каже Андрій ЛІСОВЕНКО.
❗️Зокрема, станом на сьогодні підрозділ працює у режимі 24/7/360. Повністю готовий до надання ургентної допомоги хворим із гострим інфарктом міокарда. Також у ньому проводиться:
✅коронарографія;
✅стентування коронарних артерій (як ургентних, так і планових пацієнтів);
✅імплантація штучних водіїв ритму серця (кардіостимуляторів);
✅імплантація кардіовертерів-дефібриляторів та CRT-систем;
✅стентування аорти;
✅стентування сонних артерій.
Генеральний директор ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня», доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України Дмитро ДОМБРОВСЬКИЙ зосереджує увагу на багатопрофільності лікарні й відзначає, що наявність в ній ангіографа дозволить забезпечити надання сучасної меддопомоги не тільки пацієнтам з інфарктом.
– У нашій лікарні є багато підрозділів різних профілів – хірургічне, гінекологічне, неврологічне, хірургії судин, яким це обладнання також буде допомагати. Зокрема дасть змогу проводити такі сучасні малоінвазивні методи лікування, як – регіонарна хіміотерапія, емболізація маткових артерій при фіброміомах, протезування аневризми аорти, малоінвазивні хірургічні втручання на периферичних артеріях нижніх кінцівок, регіонарна тромбоекстрація при інсультах, регіонарний тромболізис тощо. Ангіограф дозволяє суттєво розширити спектр новітніх методів лікування в обласній лікарні. З іншого боку багатопрофільність закладу дасть змогу забезпечити комплексне надання медичної допомоги пацієнтам. Адже дуже часто хворі мають супутні патології й потребують консультацій різного роду медичних фахівців, переважна більшість з яких є в нашому медичному закладі, – розповідає Дмитро ДОМБРОВСЬКИЙ.
❗️25 жовтня відбулась офіційна презентація роботи підрозділу інтервенційної кардіології та кардіохірургії, а також відзначення працівників Чернівецької ОКЛ, які взяли активну участь в його створенні.
050 103 00 12 – контактний телефон підрозділу інтервенційної кардіології та кардіохірургії ОКНП “Чернівецька обласна клінічна лікарня”
* Дана інформація не являється рекламою. Публікується, згідно статті 78 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»