Дозвіл на видалення ясеня-сухостою на території ОКЛ був отриманий ще минулого року на початку липня

Дозвіл на видалення ясеня-сухостою на території ОКЛ був отриманий ще минулого року на початку липня

З метою здійснення благоустрою на території Чернівецької обласної клінічної лікарні та створення безпечних умов пересування пацієнтів територією медзакалду,  30.06.2021 р. господарською комісією у складі працівників лікарні було проведено обстеження стану дерев. За результатами роботи цієї комісії було складено Акт-обстеження та направлено лист-клопотання від 01.07.2021 р. №2262 за підписом тодішнього в. о. генерального директора ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» Сергія Цинтаря до відповідних установ щодо отримання дозволу на знесення аварійних дерев, які знаходяться на території медичного закладу.

Відтак, згідно з наявними документами, 08.07.2021 р. комісією у складі працівників управління благоустрою Департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради, управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради та КП «Виробничий трест зеленого господарства та протизсувних робіт» було проведено повторне обстеження стану дерев на території ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня».

За результатами даної комісії було складено відповідний Акт від 08.07.2021 р., де вказано незадовільний стан дерев та висновок «знесення», а також Департаментом інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради було видано Ордер №166 на видалення зелених насаджень.

Відповідно до цих дозвільних документів у квітні 2022 р. ясен-сухостій був зрубаний.