Привітання генерального директора Дмитра ДОМБРОВСЬКОГО з нагоди Дня медичного працівника

Привітання генерального директора Дмитра ДОМБРОВСЬКОГО з нагоди Дня медичного працівника

Високоповажні медичні працівники Чернівецької ОКЛ, дорогі колеги-захисники!
Ось знову настав час професійного свята працівників медичної спільноти. Щороку всі ми з нетерпінням чекаємо цієї чудової літньої пори. Однак лютий 2022-ого зупив час для всіх нас. Війна внесла корективи у звичне для нас життя. Тож цьогоріч ми не святкуємо День медика. Ми лише вшановуємо працю наших колег, як тих, що в тилу, так й тих, які на фронті, а також єднаємось довкола національної ідеї та згадаємо загиблих на війні.
Наразі 10 працівників Чернівецької обласної лікарні перебувають на війні. Ваші праця, знання, досвід, дорогі колеги, там на фронті є незамінними. Важкі випробування випали на Вашу долю. Щиро просимо Господа, щоб оберігав Вас на всіх життєвих шляхах, повернув з перемогою живими додому, в колектив.
Водночас, робота тих медиків, які сьогодні працюють в тилу, теж є неменш важливою. Адже крім забезпечення належного надання медичної допомоги нашим військовослужбовцям, вимушеним переселенцям та мешканцям Чернівецької області, маємо виправдати довіру наших воїнів. Адже у цей час народжується нова держава й нова нація. Ми вже ніколи не будемо такими, як раніше. Змінювати нашу державу кожен має почати з себе. Наші воїни вже довели світу силу і незламність української нації. Тепер ми маємо показати нашим оборонцям, що ця країна і її люди варті того, щоб їх захищали. Ніхто не зможе розбудувати нашу державу краще ніж ми самі. Ніхто не зможе навести тут лад, якщо ми самі цього не зробимо. Спільними зусиллями приведемо нашу державу до розвитку.
Безпосередньо це стосується й нашої лікарні.
Радості вам, колеги, добробуту, щастя і здоров‘я. Віримо в краще майбутнє, працюємо на перемогу, зберігаємо мужність і незламність духу, молимось за мир на нашій благословенній Богом землі.
Встановлюємо високі цілі, вперто йдемо до своєї мети. До перемоги!
З повагою,
генеральний директор ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня», доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України Дмитро ДОМБРОВСЬКИЙ,
Голова профспілкового комітету Володимир КЛЮЧЕВСЬКИЙ