Любі колежанки!

Любі колежанки!

Сьогодні хочеться звернутись до Вас не просто з глибокою повагою, а з відчуттям любові, теплоти людського серця, розумінням відповідальності і складності професії медичної сестри.

На ваших переважно жіночих тендітних плечах лежить тягар великої відповідальності. На роботі – за життя і здоров’я пацієнта, а вдома – за сімейний затишок, побут, виховання дітей.

Наразі одні з Вас на робочих місцях в закладах охорони здоров’я області, а інші перебувають на територіях, де йдуть бойові дії.

Та де б ви не були, дорогі колеги, ви ж честю несете світло професії медичної сестри. І це світло є по-особливому необхідним у темні часи війни.

Медична сестра завжди була уособлення людяності, доброти й сили духу, які повертали хворих до життя. Залишайтесь такими крізь віки.

Дорогі медичні сестри Чернівецької області! Щиросердечно вітаю Вас із професійним святом. На жаль, цьогоріч воно з присмаком гіркоти, омите кров’ю рідних і близьких, почорніле від горя, що принесла війна. Попри те нас не повинна полишати віра й надія на перемогу над агресором та думки про світле майбутнє.

Сподіваємось на швидку перемогу, працюємо задля цього світлого дня в історії нашої країни,

Здоров’я вам та усім вашим рідним, злагоди, достатку, радості. І… миру усім нам!

Із професійним святом!

З повагою,

Медичний директор з медсестринства ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня»,

голова ЧОГО «Асоціація медичних сестер», експерт ДОЗ Чернівецької ОВА з медсестринства Віоріка РОШКА