Дорогі медичні сестри ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня»!

Дорогі медичні сестри ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня»!

У цей прекрасний весняний час медсестринська спільнота відзначає своє професійне свято – Міжнародний день медичної сестри.

Знаю, всі ми сьогодні знаходимось в умовах надзвичайно важкого воєнного часу, зазіхання з боку агресора на нашу волю, нашу незалежність, наші життя. Не на часі відзначення свят. Однак навіть не згадати про подвиг медсестринської спільноти перед суспільством було б щонайменше неповагою до вас, дорогі колеги.

Тому сьогодні акцентую увагу на вашій важливості. Війна як ніщо інше довела важливість медичної професії, цінність високопрофесійних досвідчених медичних кадрів. Одні з вас відзначать професійне свято на фронті під кулями ворога, інші тут, в тилу, але теж в нелегкій обстановці. Подвиги ваші різні, але не буває малих внесків у великій війні. Всі ми наразі знаходимось перед її лицем. Всі ви однаково цінні, важливі й незамінні.

Доземно вклоняюсь за вашу працю, за вашу професійність, працьовитість, людяність, милосердя й патріотизм. Бажаю вам витримки, сили духу, міцного здоров’я. Хай береже вас Господь на усіх життєвих шляхах.

Віримо в перемогу, в нашу сильну Україну, у нездоланність нашого народу, в його жагу до вільного життя, у розквіт української нації.

Працюємо задля збереження територіальної цілісності та суверенітету нашої Батьківшини.

Уповаємо на милість Божу…

Залишаємось сильними!

Зі святом!

З повагою,

В. о. генерального директора

ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня»,

професор, заслужений лікар України                       Дмитро ДОМБРОВСЬКИЙ