Фахівці обласної лікарні взяли участь у тренінгу з ЕМД, організованому за сприяння Європейської Ради Реанімації

Фахівці обласної лікарні взяли участь у тренінгу з ЕМД, організованому за сприяння Європейської Ради Реанімації

29 жовтня фахівці приймального підрозділу для надання невідкладної медичної допомоги ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» відвідали з робочим візитом лікарню екстреної медичної допомоги міста Львів.

На базі цього медзакладу в рамках спільного зі Світовим банком проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» відбувся тренінг з питань організації роботи відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Відтак, делегація медиків ОКЛ у складі: Сергія БРОДОВСЬКОГО, Ірини ВОЛЯНСЬКОЇ, Ірини МАРФЮК та Віталія РУБЛЬОВСЬКОГО мала нагоду отримати передовий досвід роботи.

– Оскільки попередньо Міністерство охорони здоров’я уклало договір про співпрацю із Всеукраїнською громадською організацією «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги», яка є представником Європейської спілки лікарів невідкладних станів та офіційним провайдером Європейської Ради Реанімації в Україні, тренінг був орієнтований на освоєння та впровадження найбільш сучасних підходів до надання екстреної медичної допомоги у відповідних новостворених відділеннях опорних лікарень, – розповідає в. о. медичного директора з надання невідкладної медичної допомоги ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» Сергій БРОДОВСЬКИЙ. – Відтак, учасники тренінгу мали нагоду отримати досить важливі знання й навички, а також в подальшому запровадити їх у своїх закладах охорони здоров’я. Безумовно, застосування сучасних методик дозволить вдосконалити роботу працівників нашого приймального підрозділу для надання невідкладної медичної допомоги.