В ОКЛ  планують запровадити методику активної візуалізації при операціях та діагностичних процедурах

В ОКЛ планують запровадити методику активної візуалізації при операціях та діагностичних процедурах

Днями на базі ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» відбулась апробація інтраопераційної УЗД-системи bk-medical, данського виробництва.
Даний апарат включає близько 20 різних інтраопераційних датчиків, які дозволяють бачити жображення в режимі реального часу.
Інтраопераційне ультразвукове дослідження у реальному часі – це метод візуалізації, створений для використання під час проведення діагностичних та операційних процедур. Його ще називають активною візуалізацією, тому що, застосовуючи даний апарат, хірурги отримують і використовують інформацію в реальному часі. Це дозволяє суттєво оптимізувати медичні маніпуляції, зокрема зробити дії лікарів у ході операції більш точними, хірургічні втручання й діагностичні процедури – малотравматичними.
Методика інтраопераційної УЗД-діагностики найбільш оптимальна в урології, фьюжин-біопсії, нейрохірургії, проктології, гінекології.
Лікарі різних підрозділів ознайомились з перевагами нової сучасної методики. Безумовно, у поєднанні з досвідом хірургів обласної лікарні, застосування інноваційних медичних технологій дозволить суттєво покращити результати надання хірургічної допомоги.