В інфекційному підрозділі ОКЛ запрацює відремонтована палата інтенсивної терапії

В інфекційному підрозділі ОКЛ запрацює відремонтована палата інтенсивної терапії

Враховуючи чергову хвилю підвищення рівня захворюваності на COVID-19, виникла нагальна потреба розгортання ліжок для надання інтенсивної терапії в інфекційному підрозділі Чернівецької обласної лікарні для важких хворих, які потребують постійної дотації кисню.

На жаль, приміщенні інфекційного підрозділу знаходиться в незадовільному матеріально-технічному стані й потребує капітального ремонту, що неодноразово наголошувалось. На проблемну ситуацію з умовами інфекційного підрозділу звернув увагу голова Чернівецької обласної ради Олексій БОЙКО. Після перемовин з різними меценатами й підприємцями Чернівців, будівельна компанія «Сузір’я» виявила бажання допомогти провести капітальний ремонт в реанімаційній палаті інфекційного підрозділу. До ремонту приміщення було не пристосованим до прийняття важких хворих із коронавірусом.

Все старе покриття та сантехніку було демонтовано. Натомість благодійники провели ремонтно-облицювальні роботи, замінили покриття стелі та підлоги, встановили нову сантехніку, реконструювали систему електроживлення та каналізаційну мережу в приміщенні палати, заміну дверей. Триває підведення кисню в палату. Тож в інфекційному підрозділі ОКЛ розгортають 10 ліжок для надання інтенсивної терапії пацієнтам із важким перебігом COVID-19.

Як відзначив в. о. генерального директора ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» Дмитро ДОМБРОВСЬКИЙ, представники будівельної компанії «Сузір’я» здійснили капітальний ремонт палати своїми силами, тож лікарня адресує меценатам щиру подяку.

Оскільки проблемних питань матеріально-технічного характеру ще чимало, ОКЛ буде вдячна усім благодійникам, які виявлять бажання сприяти покращенню умов у закладі та його розвитку.