День медичної сестри – 2021

День медичної сестри – 2021

Дороге медсестринство Чернівецької обласної клінічної лікарні! Поважні колеги!
У Міжнародний день медичної сестри хочемо зосередити увагу на важливості та ролі медичної сестри в наданні медичної допомоги та роботі системи охорони здоров’я в цілому. Вклад медсестринської спільноти як у розвиток медичної галузі, так і в повсякденну лікувально-профілактичну роботу, важко переоцінити.
Професійне свято медичних сестер має понад столітню історію. За цей час функції медичної сестри суттєво змінились і розширились. Вони давно не обмежуються самим лише доглядом за пацієнтами та проведенням маніпуляцій. За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, це ще а й виконання функції менеджера й організатора адміністративно-господарської роботи, планування, моніторинг та координування різноманітних ресурсів і послуг систем медико-санітарної допомоги, налагодження співпраці з іншими фахівцями медико-санітарної допомоги, виконання обов’язків спеціалістів і прийняття рішень там, де відсутні фахівці, проведення досліджень, участь у науково-дослідних проєктах тощо.
Відтак, наразі функціонування жодної системи охорони здоров’я у світі не можна уявити без медсестринства.
Особливу необхідність та значущість медсестринства, зокрема й молодших медичних сестер, система охорони здоров’я відчула під час боротьби з пандемією коронавірусної хвороби COVID-19.
Шановні медсестри обласної лікарні, щиросердечно вітаємо Вас з професійним святом і адресуємо вдячність за Вашу сумлінну й жертовну працю, відданість професії, людяність та чуйність.
Хай Ваші домівки завжди повняться достатком, миром й благополуччям, а душі і серця – радістю й щастям. Бажаємо Вам, дорогі колеги, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та наснаги в роботі.
Вдячні за Вашу підтримку й допомогу в розбудові нашої лікарні, впровадженні нових методів лікування, інноваційних технологій, покращенні матеріально-технічної бази. Адже ривок в розвитку, який наш медичний заклад зробив за останній рік, – це і Ваша праця.
Доземний уклін Вам! Зі святом!
З повагою,
В. о. генерального директора ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» Сергій ЦИНТАР
Голова первинної профспілкової організації Володимир КЛЮЧЕВСЬКИЙ