Травматологи Чернівецької ОКЛ діляться досвідом із колегами з Дніпропетровської області

Травматологи Чернівецької ОКЛ діляться досвідом із колегами з Дніпропетровської області

Лікарі обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна клінічна лікарня» постійно працюють над саморозвитком та вдосконалення професійної майстерності. Водночас, залюбки діляться набутими вміннями з колегами інших областей України.
Так, ще до початку обмежувальних заходів внаслідок коронавірусу COVID-19, Чернівецьку обласну клінічну лікарню відвідав лікар-ортопед-травматолог Дніпропетровська Обласна Клінічна Лікарня ім. І.І. Мечникова, кандидат медичних наук, асистент кафедри травматології та ортопедії ДМА Дніпропетровська медична академія експерт з металоостеосинтезу верхніх кінцівок Андрій ДОМАНСЬКИЙ. Він приїжджав до Чернівців з метою обміну досвідом із начальником підрозділу ортопедії та травматології ОКНП «ЧОКЛ» Валентином ВАСИЛОВИМ.
Дніпропетровський лікар перебував на Буковині впродовж тижня. Протягом цього часу травматологи здійснили ряд загальних оперативних втручань та провели майстер-класи з артроскопії колінного суглоба різних рівнів складності, які супроводжувались відточуванням практичних навичок (артроскопія — мініінвазивна хірургічна маніпуляція, що проводиться з діагностичною та лікувальною метою при захворюваннях суглобів за допомогою відповідного обладнання).
Крім того, лікарі обговорили та розробили низку організаційних заходів для подальшої співпраці на базі як Чернівецької, так і Дніпропетровської обласних лікарень. Медики сподіваються, що після завершення карантинних заходів зможуть активізувати свою співпрацю.