Передчасно відійшла у вічність Анжела МИХАЙЛОВА

Передчасно відійшла у вічність Анжела МИХАЙЛОВА

Передчасно відійшла у вічність Анжела МИХАЙЛОВА – старша медична сестра структурного підрозділу екстракорпорального гемодіалізу ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня». Важка хвороба забрала її життя у 50-ти річному віці.
Адміністрація лікарні та великий колектив сповнені суму й скорботи з приводу втрати Анжели Троянівни. Адресують щиросердечні співчуття рідним покійної. Мужності, витримки та сили духу Вам.
Важко повірити, що Анжели Михайлової більше немає з нами… Майже всю свою трудову діяльність вона присвятила Чернівецькій обласній лікарні, розпочавши роботу тут у 1988 році медсестрою стоматологічного кабінету.
Опісля Анжела Троянівна десятиліття працювала медичною сестрою у хірургічному відділені, а здобувши кваліфікацію бакалавра, з 2002 року обіймала посаду старшої медичної сестри структурного підрозділу екстракорпорального гемодіалізу.
Все своє життя вона присвятила служінню людям. Особливо останні двадцять років, які пропрацювала в одному з найважчих відділень лікарні. Уся свою енергію, силу та вміння віддавала важкохворим пацієнтам. Стала взірцем людяності та милосердя для молодого покоління медсестер.
У пам’яті колег Анжела Михайлова назавжди залишиться вічно молодою та життєрадісною.
Нехай на небесах її душа знайде вічний спокій. Хай за добро, зроблене за життя, Господь відкриє їй світлиці раю.
Вічна пам’ять!