Троє лікарів Чернівецької обласної лікарні висунуто на здобуття ордену та медалі Святого Пантелеймона

Троє лікарів Чернівецької обласної лікарні висунуто на здобуття ордену та медалі Святого Пантелеймона

В Україні завершився регіональний етап конкурсного відбору кандидатів на нагородження відзнаками “Орден Святого Пантелеймона” і “Медаль Святого Пантелеймона” у 2020 році.
Як інформує Департамент Охорони здоров’я Чернівецької ОДА, після отримання Регіональною радою Ордену Чернівецької області подань стосовно кандидатів, її члени анонімно й дистанційно визначалися із переможцями у кожній з сімох номінацій претендентів на Орден Святого Пантелеймона та трьох з отримання Медалі Святого Пантелеймона (її присуджують медикам віком до 35 років).
Отож, згідно з рішенням Регіональної ради Ордену Чернівецької області, від Буковини на присудження Ордену Святого Пантелеймона висунуто двох медичних працівників ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня», а саме:
– у номінації «Взірець служіння суспільству» – Ольгу КОБЕВКО, лікаря-інфекціоніста ОКНП “Чернівецька обласна клінічна лікарня”, волонтерку.
– у номінації «Новатор охорони здоров’я» – Валентина ВАСИЛОВА, завідувача відділення ортопедії та травматології КНП “Чернівецька обласна клінічна лікарня”, кандидата медичних наук, лікаря вищої категорії;
Номінантом на присудження «Медалі Святого Пантелеймона» від ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» у номінації «За наукові розробки в медицині» стала Алла ШКАРУТЯК, лікар-терапевт приймального відділення КНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня».
– Насамперед, хочу висловити щиру подяку всім медичним установам, громадським організаціям тощо, які, незважаючи на складний нинішній період, таки знайшли можливість належно оцінити здобутки медиків і подали їхні кандидатури до участі у конкурсі, та членам Регіональної ради за активну дистанційну роботу, – каже голова Регіональної ради Ордену Чернівецької області Наталія ГОПКО. – Всі переможці обласного етапу одержать відповідні грамоти Регіональної ради Ордену Чернівецької області та візьмуть участь у подальшому відборі вже на всеукраїнському рівні. Поважна рада Ордену має розглянути кандидатури переможців регіонального етапу до 10 червня і, своєю чергою, також відібрати кращих із кращих у кожній із номінацій, а вже їхнє нагородження, традиційно, відбудеться на День Святого Пантелеймона, який відзначають 9 серпня. Щиро сподіваюся, що серед удостоєних медичного Оскара-2020 (як у медичному середовищі називають цю престижну нагороду) обов’язково будуть медичні працівники Чернівецької області. Хай щастить!
Вітаємо номінантів! Пишаємось колегами! Успіхів Вам під час відбору на всеукраїнському рівні.