Сергій ЦИНТАР: “Із Днем медика, дорогі колеги!”

Сергій ЦИНТАР: “Із Днем медика, дорогі колеги!”

Дорогі колеги!

Напередодні Дня медичного працівника, щиросердечно вітаю Вас із прийдешнім професійним святом.
Зі словом «медик» асоціюється не тільки таке явище, як хвороба, а й – підтримка, допомога, порятунок. І справді медик – це людина, яка може подарувати ще один день народження, ще одну зустріч з рідними, ще один день для радості, й загалом – час для життя.
У всі часи людство шанувало медиків. Проте, на жаль, сьогодні на фоні складних економічних обставин, перманентних трансформацій системи охорони здоров’я, хронічного дефіциту фінансування, відчувається знецінення важливості професії медичного працівника.
Однак це не робить нас меншовартісними, колеги. Незважаючи ні на що, ми разом. Хоч усі обізнані з умовами – фінансовими, побутовими, моральними, – у яких доводиться працювати. Суттєво ускладнив нашу роботу глобальний виклик, що сьогодні постав перед людством – коронавірусна хвороба COVID-19. Все це стало для нас з Вами своєрідним тестом на відданість своїй професії, випробуванням на людяність і жертовність, тестуванням на готовність ризикувати власним життям та здоров’я.
І в переддень професійного свята я кажу: «ДЯКУЮ», шановний колективе Чернівецької обласної клінічної лікарні!
Дякую за те, що ми сьогодні разом. Адже це означає, що Ви залишаєтесь сильними і жодні труднощі не лякають Вас. Велич Вашого духу, доброта Ваших сердець, мудрість та раціональність, – потужніше будь-яких життєвих перипетій. Доземний уклін Вам, колеги!
Думаю, зрештою суспільство дасть гідну оцінку Вашій відвазі, котра дозволяє не відступати перед загрозами; холодному розуму, який допомагає швидко приймати правильні рішення; високій професійності, працьовитості та милосердю, котрі зумовлюють Вашу відданість професії та людям.
Від себе ж, дорога медична родино, бажаю, щоб повсякчас усіх Вас супроводжувала Божа благодать. Достатку, благополуччя, злагоди, добра, радості, любові та міцного здоров’я Вам і Вашим сім’ям. Нових здобутків у Вашій нелегкій праці, вдячності та шани від людей!
Крім того, адресую слова вдячності усім доброчинцям, меценатам, волонтерам і свідомим громадянам, які стали пліч-о-пліч разом з нами на порятунок людських життів у цей скрутний час. Медики ніколи не забудуть Вашу допомогу. Ви не дозволяєте нам залишатись наодинці з бідою. З глибоким розумінням того, що ми робимо одну справу, кажу Вам «ДЯКУЮ» й сподіваюсь на подальшу підтримку нашого закладу!


З повагою,
в. о. генерального директора ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня»                                                                                                              Сергій ЦИНТАР