Обласна лікарня отримала від доброчинців дороговартісне медичне обладнання

Обласна лікарня отримала від доброчинців дороговартісне медичне обладнання

Нещодавно до обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна клінічна лікарня» надійшла чергова благодійна допомога у вигляді дороговартісного медичного обладнання.
Зокрема, заклад охорони здоров’я отримав сучасний апарат штучної вентиляції легень «Hamilton». Його придбав для лікарні Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто», заснований «ПриватБанком».
Також до лікарні доставили медичне обладнання від благодійного фонду «Твоя опора». Доброчинці придбали сканер для ультразвукової діагностики, 17 шприцевих інфузійних насосів та один інфузійний насос.
– В умовах епідемії коронавірусної хвороби COVID-19 суспільство активно реагує на потреби медиків. На прохання допомогти відгукуються як великі, так і дрібні підприємства, благодійні фонди, нерідко навіть пересічні громадяни. Часто благодійники допомагають із власної ініціативи. Дуже цінуємо будь-яку підтримку, – каже в. о. генерального директора ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» Сергій ЦИНТАР. – Оскільки тривалий період в лікарні не оновлювалось медичне обладнання й не здійснювалось належне матеріально-технічне забезпечення, заклад має чимало нагальних потреб. Особливо гостро вони відчутні зараз. Тож дуже вдячні усім доброчинцям, які допомагають нам не тільки здолати коронавірус, а й покращити умови праці медиків та підвищити рівень якості надання медичної допомоги для буковинців, що є неможливим без сучасної медичної апаратури

.