«Лікар – мій герой», – діти працівників патрульної поліції Буковини малюнками привітали медиків з професійним святом

«Лікар – мій герой», – діти працівників патрульної поліції Буковини малюнками привітали медиків з професійним святом

18 червня до апарату управління ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» завітали працівники патрульної поліції Чернівецької області на чолі з начальником відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Чернівецькій області, капітаном поліції Ігорем Пастухом.
Правоохоронці прийшли привітати працівників закладу охорони здоров’я із прийдешнім Днем медика, який прийнято відзначати щорічно у третю неділю червня.
Патрульні принесли із собою подарунки, серед котрих найбільшим сюрпризом стали малюнки дітей поліцейських. Малеча зобразила те, як вона бачить медиків в умовах боротьби з коронавірусною хворобою COVID-19. Зображення супроводжувались різними надписами на підтримку працівників охорони здоров’я, зокрема «Лікар – мій герой», «Разом переможемо», «Дякую! Ви – наші герої», «Я підтримую лікарів», «Лікарі – наше ВСЕ!», «Збережи життя».
Дякуємо винахідливій малечі та патрульним поліцейським за приємні й дуже щирі сюрпризи. Ваша підтримка додає нам сили та наснаги.
Р. S. Піцу від партнерів патрульної поліції – New-York-Street передали у структурні підрозділи лікарні – інфекційне, пульмонологічне та реанімаційне відділення.